Targi EuroGastro i WorldHotel w nowej odsłonie

22 stycznia 2019

Tegoroczna edycja targów EuroGastro i WorldHotel  będzie obfitować w atrakcyjne nowości. Zmienia się nie tylko lokalizacja, ale również program imprez towarzyszących, który zapowiada się na niezwykle bogaty. Targi, uznawane przez fachowców za największe w Polsce wydarzenie dla branży HoReCa, po raz kolejny przyciągną tysiące profesjonalistów. Wystawcy zaprezentują wszystko co niezbędne w restauracji czy hotelu. Przedstawiciele branży gastronomicznej i hotelarskiej będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi trendami rynkowymi oraz wziąć udział w interesujących szkoleniach. Dodatkową atrakcją są  autorskie konkursy kulinarne organizowane przez znanych i cenionych szefów kuchni, liczne degustacje, Olimpiada Kawy® dla baristów, a także po raz pierwszy pokazy cukiernicze czy konkurs barmański. Poznajcie nowe oblicze EuroGastro i WorldHotel.

Nowości i klasyki, konkursy i pokazy

Warto zwrócić uwagę na niezwykle atrakcyjne nowe propozycje, które znalazły się w programie tegorocznej edycji Targów: Konkurs „Debic Pastry Cup” oraz pokazy Szefów Kuchni i Cukierni organizowane przez Pawła Mieszały, a także Smart Cuisine, dania dietetyczne – Konkurs Fundacji Klubu Szefów Kuchni. Wielu emocji przysporzy na pewno Międzynarodowy Konkurs Barmański „Barmatic Cup” Stowarzyszenia Polskich Barmanów. Już tradycyjnie podczas Eurogastro i WorldHotel odbędą się „International CHEF Culinary Cup”, edycja 2019 pod patronatem Jerzego Pasikowskiego i 11. edycja Konkursu Roberta Sowy „Kulinarny Talent 2019″, którą autor zapowiada jako prawdziwą eksplozję smaków. Jak zwykle wielkim zainteresowaniem cieszyć się będzie kolejna, czternasta edycja Festiwalu Kuchni Greckiej Teo Vafidisa, a także  11. Olimpiada Kawy® organizowana przez Apro Trade/Akademia Kawy® we współpracy z MT Targi Polska. Codziennie w trzech strefach pokazowych prezentowane będą konkursy i wydarzenia dotyczące różnych branż reprezentowanych na targach. Nie ma wątpliwości, że każdy z odwiedzających znajdzie coś interesującego dla siebie.

Szkolenia i konferencje

Profesjonaliści, chcący podwyższyć swoje kwalifikacje będą mieli ku temu wiele okazji.  Dwudniowy Program Edukacyjny „Profesjonalny Menedżer Restauracji”, opracowany przez Kongres Szefów Kuchni wspólnie z Targami, stanowi odpowiedź na potrzebę profesjonalnego przygotowania menedżerów restauracji do prowadzenia biznesu gastronomicznego. Sesja odbywająca się w trakcie najbliższej edycji EuroGastro będzie spotkaniem inicjującym cykl szkoleniowy dla menedżerów restauracji, którzy nie chcą uczyć się jedynie na własnych  błędach. Targom towarzyszyć będzie konferencja „Pieczywo w gastronomii – problem czy szansa?”  nad którą patronat merytoryczny objął Przegląd Piekarski i Cukierniczy. Odbędą się również szkolenia „Brak motywacji, rotacja, za niska sprzedaż? Wiemy, jak temu zaradzić – zarządzanie zespołem w nowoczesnej gastronomii” oraz „Nowoczesna restauracja, która zarabia – proste i skuteczne rozwiązania zwiększające obroty i zyski”, które zorganizuje V4B – Vision For Business. Dowiemy się z nich m. in. co oznacza termin PKB per capita, czym jest marketing mix, czego dotyczy zasada Pareto i dlaczego restauracja to nie apteka. Kolejne specjalistyczne szkolenie połączone z warsztatami dla sommelierów przeprowadzi magazyn „Czas Wina”. Propozycji jest zresztą znacznie więcej i będzie można się z nimi zapoznać w szczegółowym programie na stronie internetowej targów.

Do zobaczenia w nowej lokalizacji

23. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro połączone z 12. edycją Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel odbędą się w dniach 27-29 marca 2019 r. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Specjalnie dla Wystawców i Zwiedzających uruchomiony zostanie bezpłatny autobus, który będzie kursował z przystanków Centrum 06 oraz Dworzec Zachodni 02. Warto już dziś nabyć bilet korzystając z rejestracji online, która pozwala skorzystać z 50% zniżki.

Zachęcamy też do śledzenia aktualności na stronach internetowych: www.eurogastro.com.pl   www.worldhotel.pl oraz na nowym innowacyjnym portalu www.e-gastro.com lub na Facebooku: @TargiEuroGastr

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *